5 причин інвестувати в електромобілі

 

Інвестиції в електромобілі з «Volt auto» — вкладення в збереження екології з високою прибутковістю. Ми виділили головні 5 причин інвестувати в покупку електромобілів разом з нами.

 

Зростаючий попит

Молодий ринок електромобілів розвивається і надає прекрасну можливість для інвестицій. З кожним роком в Україні стає все більше машин з електричними двигунами. Цьому сприяє і пільгове оподаткування при ввезенні в країну: досить заплатити мито (1 євро за 1 кВт ємності акумулятора), а від сплати ПДВ електромобілі звільнені.

 

Ера електромобілів вже почалася: від невеликих міських хетчбеків до преміальних седанів, автомобілі отримують електричні силові агрегати.

 

Підігріває попит і низька вартість утримання електромобіля. Витрати на електрику менше, ніж витрати на паливо, а електродвигун влаштований значно простіше в порівнянні з ДВС, тому ремонт і обслуговування обходяться дешевше.
 

Реальний актив

Ми пропонуємо інвестувати в електромобілі з прибутковістю від 24% річних в доларах США. Незважаючи на цю вражаючу цифру, інвестиції несуть мінімальні ризики, адже вони забезпечені реальним активом — електромобілем. Ваші гроші йдуть на придбання авто у дилера в Китаї з метою подальшого продажу в Україні.

 

Прибутковість і термін повернення

Ви можете назвати низькоризикові інвестиції з прибутковістю 24% річних? Сучасні способи інвестування пропонують і більш високі доходи, але вони, як правило, пов’язані з ризиком. До таких інвестицій можна віднести криптовалюту, біржовий і валютний трейдинг. Багато що залежить від ситуації на ринках, які відрізняються високою волатильністю.

 

«Volt auto» пропонує інвестиції в реальні фізичні активи з доходом від 24% річних в USD з швидким терміном повернення. Як тільки електромобіль буде проданий, ви отримаєте свої гроші. Цей термін може становити від 3 місяців.
 

Екологія і турбота про себе

Скупчення в містах автомобілів на традиційному паливі не кращим чином позначається на атмосфері. Ми дихаємо повітрям з високим вмістом CO2, особливо якщо врахувати велику кількість старих автомобілів в Україні, які не відповідають останньому стандарту Євро-6.

 

Електромобілі не забруднюють атмосферу. Двигун на електротязі не викидає відпрацьовані гази. Чим більше електромобілів в наших містах, тим чистіше буде повітря, яким ми дихаємо.

 

Чому варто інвестувати в електромобілі з «Volt auto»?

Ми співпрацюємо з різними дилерами в Китаї і пропонуємо електромобілі різних марок і моделей. Наші клієнти можуть придбати як недорогу машину, так і преміальний седан або позашляховик. Всі турботи по доставці, митному оформленню й постановці на облік ми беремо на себе. Ми дбаємо про клієнтів і робимо їх життя простіше.

 

Інвестуйте в електромобілі разом з «Volt auto», отримуйте до 24% річних в доларах США і покращуйте екологію!

 

Вітаємо! У вас є питання? Задайте його нам!
Вітаємо, потрібна консультація?
Вітаємо, хочете електромобіль? Давайте обговоримо!
Будь ласка, доведіть, що ви людина, вибравши ключ.
community.png

Приглашаем Вас в свою группу в Телеграмме украинский