Від 24% річних у USD отримують інвестори,
що підключилися до програми
«Заробляй із VOLTauto»

Компанія-імпортер електромобілів із Китаю запрошує інвесторів підключитися до програми «Заробляй із VOLTauto». Вкладники у новий проект компанії на строк від 3 місяців одержують високі дивіденди від 24% річних у доларах США.

 

Проекти спрямовані на популяризацію електромобілів в Україні, збереження екології, перехід на використання альтернативної енергетики та розвиток інфраструктури міст. Представники VOLTauto гарантують мінімальні ризики при вкладенні коштів, оскільки вони вкриті вартістю реально існуючих фізичних активів – електрокарів.

 

Дедалі більше українців пересідають на автомобілі без ДВС – це економічно вигідніше, адже обслуговування електромобіля коштує дешевше. За статистичними даними, за 2019 рік кількість покупок електромобілів в Україні зросла в кілька разів порівняно з 2016 роком і ці показники неухильно зростають.
 
Якщо говорити про китайські електрокари, то їх вартість нижча, ніж у європейських та американських аналогів при однакових і навіть переважаючих технічних параметрах та оснащенні. Така різниця в ціні обумовлена програмою розвитку економіки уряду КНР – китайські автозаводи отримують державну підтримку.

Вітаємо! У вас є питання? Задайте його нам!
Вітаємо, потрібна консультація?
Вітаємо, хочете електромобіль? Давайте обговоримо!
Будь ласка, доведіть, що ви людина, вибравши дім.
community.png

Приглашаем Вас в свою группу в Телеграмме украинский