СтатТІ

VOLTauto представив популярні електромобілі

Імпортер електромобілів VOLTauto показав популярні моделі китайських електрокарів на XIV спеціалізованій виставці ECO ENERGY EXPO 2021, яка проходила у Києві у Міжнародному виставковому центрі з 19 по 21 жовтня.

Читати далі


VOLTauto учасник виставки PLUG IN UKRAINE 2021

У середині вересня 2021 року (з 14 до 16) на столичній виставковій платформі КиївЕкспоПлаза відбулася спеціалізована міжнародна тематична виставка PLUG IN UKRAINE, учасником якої стала компанія VOLTauto – імпортер електромобілів з Китаю.

Читати далі


VOLTauto підвищила гарантійний термін на батарею електромобіля

Гарна новина для покупців електромобілів! Компанія VOLTauto, яка є імпортером електромобілів із Китаю, підвищила гарантійний термін на батарею електрокара до 2-х років або 50 тис. км. Зазначимо, що АКБ зазвичай служить набагато довше гарантійного терміну та самого електрокару, а також є найдорожчим компонентом машини.

Читати далі


Від 24% річних у USD отримують інвестори, що підключилися до програми «Заробляй із VOLTauto»

Компанія-імпортер електромобілів із Китаю запрошує інвесторів підключитися до програми «Заробляй із VOLTauto». Вкладники у новий проект компанії на строк від 3 місяців одержують високі дивіденди від 24% річних у доларах США.

Читати далі


Сервіс та запчастини

– Купівля китайського електромобіля відкладається, тому що ви не знаєте, де його обслуговувати та ремонтувати? – Де відрегулювати роботу складного електронного устаткування електрокару?

Читати далі


VOLTauto відкрила автосалон в Одесі

Компанія VOLTauto відкрила новий автосалон у Одесі на проспекті Небесної сотні, 1/21. Тепер одесити та гості міста можуть оглянути, провести тест-драйв та придбати доступні електромобілі з Китаю. Автосалон працює з 10 до 19 години, у суботу з 10 до 16 години.

Читати далі


Вітаємо! У вас є питання? Задайте його нам!
Вітаємо, потрібна консультація?
Вітаємо, хочете електромобіль? Давайте обговоримо!
Будь ласка, доведіть, що ви людина, вибравши літак.
community.png

Приглашаем Вас в свою группу в Телеграмме украинский